קבוצות וסדנאות

 • מעגל גברים בטבע – שישי שבת בהן גבר לוקח את הזמן רק לעצמו.  בישול על מדורה, כוכבים בשמיים ושיחה פתוחה עם גברים נוספים על הדרך שלי בעולם, למה אני זקוק ביותר, מה יגרום לי להיפתח ולפרוח והיכן מסתתרת העוצמה האדירה שגלומה בתוכי.
 • הישרדות גברית בטבע  – שלושה ימים של הארד קור. מאמץ פיזי, נפשי ומנטאלי להיות חלק מקבוצה שנעה ופועלת יחד תוך כדי התגברות על אתגרים ולימוד מלאכת הקיום הבסיסית בשיתוף פעולה עם "גיא והר – בית ספר ישראלי להישרדות". תוך כדי התקדמות נקיים מפגשים קבוצתיים על איך אני מתקיים ופועל בתוך קבוצה. האם אני מוביל? תומך בהובלה? מביע את עצמי ואת רצונותיי? האם דעתי נחשבת ונספרת? האם אני משתלט ורומס אחרים?
 • עיבוד מחלוקות וקונפליקטים בארגונים, מקומות עבודה וחברות – ישנו מצב מוכר שבו אתה ניכנס לחדר ומבחין במישהו ובאופן מיידי נוצרת רתיעה, דחייה ואפילו איבה אליו? זה קורה כל הזמן ובכל מקום. נכון שלא כולם חייבים לאהוב אותי ואני לא חייב לאהוב את כולם אבל כאשר מדובר במקום עבודה אשר תופס חלק ניכר מהיום, המצב יכול להפוך לבלתי ניסבל ולהשפיע על הסביבה ועל תפוקת העבודה. 
  כל מה שלא מדובר מתחיל להתנהג את עצמו (ולהשפריץ את עצמו בחומציות החוצה)
  בסדרת פגישות ממוקדות, ניתן , בעזרת עבודה קבוצתית מונחית ומוחזקת, לאוורר ולהתיר את סבך המתחים והריבים שנוצרו על ידי כך שניתנת הזדמנות למשתתפים להביע את עצמם באופן כנה, אותנטי, בלתי מאשים ומדבר בלשון אני.
 • מסע התבגרות אבות ובנים – אבא היא דמות חשובה ומשמעותית עד לאין שיעור לאורך כל חייו של גבר. הרצון להידמות לו, לקבל את ברכתו, לזכות בגאוותו ולהיות עצמתי כמוהו היא משאלה מיוחדת וחד פעמית. 
  בטקס חניכה זה, נפגשים קבוצת אבות ובנים, יוצאים יחד למסע מלא באתגרים פיזיים, מנטליים ורגשיים. בכל אתגר אליו יגיעו יחכו להם כוחות שיפעלו לטובתם וכנגדם ובעזרת החכמה והניסיון של האבות, יתגברו הנערים-ילדים על המכשולים ויחוו העצמה וצמיחה. כמו כל מסע גיבור,הנערים יגיעו אל סופו לאחר ההרפתקאות ומסביב מדורה, יענדו להם האבות צמיד ויאמרו להם מילים טובות וחמות שיזכרו לעוד שנים קדימה כחוויה מגבשת וקרובה.
 • מגדר וגבריות למכינות קדם צבאיות, שנת שירות ושירות לאומי – מה היא גבריות? מה היא הסללה מגדרית? איך וממי למדתי להפוך ולהיות הגבר שאני כיום? אילו כוחות משפחתיים וחברתיים עיצבו אותי ואת הגברים סביבי?
  במיפגש עם חבר'ה צעירים תמיד יש מקום לחשיבה ביקורתית ולהזדמנות לשינוי אמיתי ואימוץ של ערכים ותפיסות חדשות. 
  במיפגש בן 3-4 שעות זה עוברים הנערים-צעירים תהליך הבהרה ודיוק על מקורות גבריותם. הם מתנסים במעגל גברים – מקום בו אפשר להקשיב, להשמיע את דבריי, לא להיות בתחרות או בקרב על מי צודק, מי חכם ומי חזק יותר. נושאי השיחה הם רגשות, יחסים, חיבור לאבא, יחס לנשים ולזוגיות ראשונית ממקום מכבד, קשוב ומחובר.