מסעות גברים - לשם ובחזרה

מסע לגברים בן יום מלא, מבוקר עד ערב, ובו יוצא המשתתף עם שאלה, קושי או אתגר בחייו ובסיום הטיול חוזר לביתו עם תובנה ומשמעות לאחר שעבר תהליך קצר ואינטנסיבי יחד עם גברים נוספים כאשר כל אחד מסתייע ומסייע לאחרים.

מסעות גברים
מסע בעקבות הרצון, ההעזה ותחושת הראויות
18 לאוקטובר 2024

"הדרך נבונה מאלה הצועדים בה".
לעיתים אנו הגברים פשוט זקוקים לצאת למסע. הגוף שהתרגל לשבת מול מחשב או לחוות נוחות מרופדת זועק לנו שניקח את עצמנו עם קצת אוכל ומים נהיה בטבע, הרחק מהבטון ואל תוך הפראי. לשים את הגוף במאמץ ולהפעיל איברים שקצת שכחנו מהם.
לעיתים אנו זקוקים להבין משהו על עצמנו, לתפוס מרחק מהלחץ והריבים, לחשוב על אתגר נטול פתרון או פשוט לתת לגוף להרגיש רגשות שלא נתנו לו או שלא היו להם מקום במרוצת החיים.

לגבר שמרגיש תקוע, שמשהו אצלו לא זז בכיוון הנכון. גבר שמרגיש שהוא צריך לצרוח או להכות משהו, לפרוק מתח או תסכול. גבר שרוצה לפתור בעיה בעבודה, עם האישה או הילדים וכל דרך שהוא מנסה מבאסת או מכעיסה. גבר שפשוט זקוק לשאוף אויר, לחלץ עצמות ולהיות בחברה גברית מיטיבה שמדברת את עצמה, ברכות ובעוצמה.
ואולי המסע הזה בעיקר מיועד לגברים שפשוט מבינים שגבריות צומחת מתוך אתגר והמסע הזה בטבע ואל תוך עצמנו הוא אתגר גדול, יותר מאשר סתם טיול

מסלול בטבע, בדרגות קושי משתנות, אורך משתנה לרוב מעגלי – לשם ובחזרה. לרוב בצפון הארץ אך ייתכנו גם מסעות מדבריים. במסלול משולבים  עצירות מובנות ובהן יתקיים "מעגל גברים", לכל מעגל במשך הדרך מטרה משל בין המעגלים ובמשך המסע יוזמנו המשתתפים להקשיב ולסייע האחד לשני בדרכים אפקטיביות וחדשות.

תרמיל הליכה, נעליים טובות, מים בכמות מספקת, אוכל לדרך, ביגוד חם בחורף, בגדי החלפה לטבילות במים וכל דבר שתזדקקו לו (לדרמן, כובע, קרם הגנה, תרופות וכיו"ב) נא לא להביא משני תודעה, אלכוהול, כלבים. לגבי טלפונים ניידים –בבקשה להשאיר ברכב ולהתנתק מטכנולוגיה. למנחים יהיה טלפון נייד למקרי חירום.

עזרה ראשונה בסיסית תהיה אצלי. אני לא מדריך טיולים מוסמך אלא רק מזמין להצטרף אליי מסע וכל אחד אחראי לשמור על בטחונו האישי ולקחת אחריות על עצמו. בהצטרפות לטיול אני בעצם אומר שיש לי 100% אחריות על עצמי, צעדיי ובחירותיי. אם אתה רוצה לבטח את עצמך לאותו יום של טיול, בבקשה.

מסתכלים בתאריכי המסעות הקרובים, נרשמים דרך הקישור ומשלמים את דמי הרישום בסך 80 ש"ח שלא יוחזרו. עלות מסע היא 250 ₪. המסע יכלול עד 8 משתתפים.

דברים שאני כותב ומפרסם

סיפורים קצרים שכתבתי

רעמים תת-קרקעיים

רעמים תת-קרקעיים רשמים שלי על הקושי בקבלת החלטות אני נמצא באיזשהו מקום. באיזשהו צומת. זה קצת מלחיץ לעמוד בצומת. כמו להיתקע עם המכונית כשהתנועה זורמת.

המשך קריאה »
דילוג לתוכן